KOZMETICKÉ SLUŽBY

 PRINÁŠAM KREATIVITU A KVALITU  KAŽDÉMU KLIENTOVI

Keď o seba žena dbá, telo si to pamätá. A v staršom veku sa za to odmení. Nestačí kúpiť si krém, treba sa o seba starať denne a pravidelne chodiť na kozmetické ošetrenia. Jedna vec je totiž genetika a druhá starostlivosť. Ak žena ešte v 40-tke nepoužíva očný krém, na pleti to vidieť  a preto som tu ja a ponúkam Vám kozmetické služby a starostlivosť, aby sme boli krásne, zdravé a cítili sa príjemne.

Moje služby sú rozdelené do štyroch kategórií a to starostlivosť o pleť, starostlivosť o telo, starostlivosť o ruky a nechty a špeciálna starostlivosť.

Skinlight , diamantová mikrodermabrázia, neinvazívna mezoterapia pomocou elektroporácie, fototerapia, červené svetlo /630 nm/, ozónoterapia, mezobotox, mezoterapia, samoopaľovací nástrek Vita Liberata, svadobné a večerné líčenie, airbrush líčenie, permanentný make-up (Nina Grussmann), hĺbkové čistenie pleti, masáže tváre (relaxačná, vákuová, lymfodrenážna), úprava a farbenie obočia, farbenie mihalníc, depilácia voskom, manikúra, spevnenie nechtov gélovým lakom.

SKINLIGHT MULTIFUNKČNÝ PRÍSTROJ

Skinlight je multifunkčný kozmetický prístroj, ktorý kombinuje rôzne klasické techniky, pomocou ktorých dosahuje účinného ošetrenia proti známkam starnutia. Pri jednotlivých ošetreniach sú postupne využívané techniky dermabrázie pokožky diamantovými hrotmy, vakumterapie, elektroporácie, fotoporácie, fototerapie a kryoterapie.

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRÁZIA

Diamantová mikrodermabrázia je terapeutická, neinvazívna metóda, počas ktorej sú odumreté bunky a nečistoty na povrchu pokožky odstraňované pomocou špeciálnych násadcov z technického diamantu. Vďaka rôznym násadcom je možné ošetrovať rôzne partie na tele a tvári bez toho, aby došlo k porušeniu kože. Odstránené bunky a nečistoty sú vákuovo odsávané do zbernej nádoby prístroja.

MEZOTERAPIA POMOCOU ELEKTROPORÁCIE

Neinvazívna mezoterapia pomocou Elektroporácie je vhodná pre unavenú, ochabnutú a zvädnutú pleť. Ide o vpravovanie účinných látok (kyselina hyalurónová, kolagén, elastín, vitamíny, výťažky z rias) do hlbokých vrstiev pokožky. Ošetrenie budete pociťovať ako príjemnú masáž. Je nebolestivé a bez porušenia povrchu pokožky. Táto procedúra sa vykonáva pomocou gélovej masky a vodičov napojených na 4 elektródy.

FOTOTERAPIA – SVETLOLIEČBA

Fototerapia – svetloliečba je metóda fyzikálnej terapie pri ktorej pôsobí na organizmus elektromagnetické žiarenie. Svetloliečba sa využíva pri udržiavaní a podpore zdravia, liečbe ochorení a patologických stavov a pri obnovovaní stratených funkcií a schopností.Svetelná liečba je veľmi relaxujúca, prenos energie do pokožky je bezbolestný. 

ČERVENÉ SVETLO /630 NM/

Červené svetlo /630 nm/ – rejuvenizácia a posilnenie kolagénových vlákien, uvoľnenie bolesti, skľudňujúca liečba po laserových zákrokoch, hojenie rán, zosvetlenie stareckých škvŕn

OZÓNOTERAPIA – OZONIZÉR

Ozónoterapia – Ozonizér – je direktný vysokofrekvenčný prístroj. Jeho sklenené hlavice sú plnené vzácnymi plynmi a v nich dôsledku pôsobenia prúdu s vysokým napätím dochádza k ozonizácií. Keď priblížime sklenenú hlavicu k pokožke, dochádza k ionovému výboju, pri ktorom vidíme malé iskričky.

MEZOBOTOX –BEZ INJEKCIÍ

Mezobotox –bez injekcií a bez vedľajších účinkov (ošetrenie, ktoré za použitia elektroporácie vyhladzuje vrásky a výrazové línie bez použitia ihiel).

MEZOTERAPIA NA OMLADENIE

Mezoterapia – zaraďujeme medzi neinvazívne omladzovacie metódy. Táto prevratná metóda spočíva v aplikácii špeciálnych roztokov mikroinjekciami, rollerom,resp.najnovšie  dermapenom-špeciálnym vibrujúcim perom s ihličkami.

SAMOOPAĽOVACÍ NÁSTREK

Samoopaľovací nástrek Vita Liberata – je prvotriedne (samo) opaľovacie riešenie, perfektné a rovnomerné. Samoopaľovací nástrek sa na zákazníka nanáša malou striekacou pištoľou, ktorá jemne ale rovnomerne rozprašuje film po zákazníkovom tele.

SVADOBNÉ A VEČERNÉ LÍČENIE

Svadobné a večerné líčenie  nemeckou dekoratívnou kozmetikou Artdeco.

BEZDOTYKOVÉ AIRBRUSH LÍČENIE

Airbrush líčenie –  bezdotykové nanášanie make upu, ktoré má dlhotrvajúci efekt až 18 hodín bez potreby úpravy. Airbrushing využíva silu vzduchu pre sprejovanie make-upu v ultrajemnej „hmle“ na pleť.

PERMANENTNÝ MAKE-UP

Permanentný make-up (Nina Grussmann) – (mikropigmentácia) je metóda dlhodobého líčenia, pri ktorom do vrchnej vrstvy pokožky špeciálnym prístrojom aplikujeme farebné pigmenty. Nejedná sa o tetovanie nakoľko mikropigmentácia sa robí veľmi jemne.

BB GLOW MAKE-UP

Permanentný BB GLOW make-up sa aplikuje do vašej pokožky  aby poskytol prirodzene vyzerajúci  tón vašej pokožky, ktorý vydrží po dlhú dobu.  Redukuje pehy a pigmentové škvrny, zmiernuje akné a sťahuje póry. Má rozjasňujúci účinok a zároveň zjemňuje jemné vrásky, pigmentácie, nerovnosti pokožky. Tiež omladzuje a dlhodobo hydratuje vašu pleť.

ELLEEBANA LASH LIFT

Elleebana lash lift je najrýchlejší  a najneefektívnejší systém na svete, ktorý Vám zabezpečí krásne prirodzené riasy. Počas 20 minútovej procedúry Vám vykúzli krásne zafarbené a vytočené riasy, ktoré vydržia 2 až 3 mesiace. Obsah keratínu a biotínu Vám zároveň  riasy posilní a vyživý.

GIGI CARBOXY CO2

Počas karboxyterapie preniká oxid uhličitý do tkanív. Ošetrovaná oblasť dostáva vysoko intenzívny stimul k regenerácii. V dôsledku toho sa po niekoľkých procedúrach tkanivá reštrukturalizujú. Súčasne dochádza k štiepeniu podkožných tukových usadenín a aktivizuje sa tvorba nového kolagénu.  Má aj výrazne protizápalové účinky. Pôsobí antioxidačne, ukľudňuje stresovanú pleť.

INÉ KOZMETICKÉ SLUŽBY

Hĺbkové čistenie pleti,masáže tváre (relaxačná, vákuová, lymfodrenážna), úprava a farbenie obočia, farbenie mihalníc, depilácia voskom, manikúra, spevnenie nechtov gélovým lakom.

POTREBUJEŠ PORADIŤ

Je mnoho krémov, čo sľubujú vyhladenie vrások no akosi nevidím výsledky. Poradíte mi, aké sú možnosti naozaj viditeľnej redukcie?. Podobný problém? Poraď sa. Neraz odchádzajú zákazníčky so slovami ” Moja pleť je úplne iná, rozjasnená, zdravá, Milka ja mám úplne inú pleť” :).

Poraď sa

UROBÍŠ SI KOZMETIKU V ZARE A IDEŠ DO TATIER ZA 50€ PRE 4 OSOBY

Pozrieť Apartmán C12